Nóż składany WOOD z zabezpieczeniem 21cm

Więcej informacji
Kod towaru: CT.13226
Producent: CATTARA
Materiał:
Specyfikacja:
? Dostępność: Dostępne u dostawcy - wysyłka w ciągu 3 dni.
Pakowanie:
64,- zł
Kontaktujte nás

Nie wiesz, co wybrać?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji Pn–Pt: 9:00–16:00

+48 324 193 279 agauto@agauto.eu
tyłko WhatsApp
  • Informacje o produkcie
  • Skontaktuj się ze sprzedawcą

Nóż składany WOOD z zabezpieczeniem 21cm

Nóż z powłoką tytanową, z klinem i ostrzem w tylnej części rękojeści. Nóż Wood to przydatny pomocnik podczas biwakowania, wędkowania i innych aktywności na świeżym powietrzu.

Ostrze noża wykonane jest ze stali nierdzewnej 420J2, o długości 9 cm i grubości 2,7 mm. Materiał osiąga twardość HRC52-54 i jest szczególnie odpowiedni do trudnych warunków, wyróżnia się odpornością na korozję, a ostrze dodatkowo pokryte jest powłoką tytanową.

Dzięki wystającemu elementowi na górnej części ostrza oraz wbudowanej sprężynie, nóż można szybko otworzyć jedną ręką. Nóż wyposażony jest w blokadę, którą obsługuje się bocznym przesunięciem kciuka na dolnej części rękojeści.

Rękojeść noża z jednej strony wyposażona jest w drewniane, żłobkowane oparcie na kciuk, a z drugiej strony znajduje się klips do przypięcia do kieszeni, paska itp. Rękojeść ma ergonomiczną budowę i jest starannie wykonana ze stali 420J1 pokrytej tytanem. Z tyłu rękojeści znajduje się dodatkowe ostrze do cięcia sznurka, taśm plastikowych oraz stalowy klin do różnych zastosowań, np. rozłupywania orzechów, kokosów itp.

Dane techniczne
Długość zamkniętego noża 12 cm
Długość otwartego noża 21 cm
Długość ostrza 9 cm
Grubość ostrza 2,7 mm
Materiał ostrza SS 420 J2 (3CR13)
Twardość ostrza HRC 52-54
Waga noża 180 g
Blokada Tak
Szybkie otwieranie Tak, system quick release
Mocowanie Tak, klips do paska
Inne wyposażenie Stalowy klin i ostrze

Skontaktuj się ze sprzedawcą

refresh captcha



AG AUTO POLSKA Sp. z o.o AG AUTO LOGO agcar@agcar.pl 548-21-31-506
Bogumińska 7 47-460 CHAŁUPKI Polska
032 / 419 32 79